لمون :

برند لمون با تمرکز بر روی مسیر خلق آثار هنری و ایده پردازی های خلاقانه در حوزۀ طراحی و تولید دیجیتال فعالیت می کند و با پشتیبانی گروه هنری و فنی خود در تلاش است تا حد امکان جامعه را با دستاوردهای شگفت انگیز تولید تک نسخه ای و سفارشی محصولات دکوراتیو از جمله کاغذ دیواری و پوشش های مشابه آشنا نماید.
لمون بواسطه تفکر بلند مدت و تمایل به پاسخگویی به نیاز های جامعه در تلاش است تا با گردهم آوری هنرمندان برجسته نسبت به طراحی و تولید محصولات دکوراتیو مطابق با سلیقه و فرهنگ ملی کشور بتواند موجبات رضایت مخاطبین و خریداران را فراهم آورد.
از ابتدای سال 94 بعد از انجام مجموعه ای از فعالیت های تحقیق بازار و سنجش سلیقۀ مخاطبین تصمیم به تغییر ساختار و پلان تجاری این برند گرفتیم، و در راستای هدف تولید پ،شش های دیواری خاص با همکاری گروهی از طراحان در تلاش می باشیم تا با مطالعه فرصت های بازار و همچنین ایده پردازی ها و خلاقیت در تلفیق تکنیک ها و مفاهیم و مواد اولیه متنوع بتوانیم در آینده نزدیک سبد کالایی خود را تا حد زیادی کامل تر و متنوع تر نماییم.
اینک محصولات برند لمون اکنون در بیش از 250 فروشگاه و دفتر دکوراسیون داخلی در سراسر کشور در دسترس می باشد. همچنین شما می توانید با ارسال اندازه ها، عکس دیوار و تماشای گالری تصاویر مستقیما از مشاوران شرکت کمک بخواهید.

در افق دید ما حرکت رو به جلو و نو آوری جایگاه ویژه ای دارد و به همین روی ، ما همواره در آتلیه طراحی و گرافیک در تلاش هستیم با ارائه کارهای تک نسخه ای ایده آل ترین ها را به شما ارائه کنیم .

مراجعه به سایت : لمون

لمون